Woow Kedi Kumu

gulsstoft

Arkadaslar bu kumdan kullanan var mi? Instagramdaki videolarinda kum iki dkda topaklaniyor. Denemek istiyorum belki kullananiniz vardir goruslerinizi aliyim dedim.

4 CEVAP

Azra00

İlm kullandığım kumdu. 1. haftadan sonra tüm idrar çamurlaştı ve ilk günden itibaren 0 koku hapsetti, sıfır toz diyorlar ve ilk başta gerçekten öyle ama zaman geçtikçe tanecikleri biraz yumuşak olduğu için klasik kumlar kadar toz çıkarttı. Ben beğenmedim açıkçası ama beğenenleri de duydum.

gulsstoft

Tesekkurler.. simdi yeni bi formul yaptiklarini soyluyorlar. Bi deneyelim bakalim. Deneyince guncellerim.

Hilal001

Denediniz mi?

gulsstoft

maalesef denemedim