Kedi Kumu Önerisi?

kedimedisever

Sanicat
Vancat
Pisy cat
Mırmır denemeyi düşünüyorum sizinde önerebileceğiniz kumlar var mı?

12 CEVAP

sforselin

Pisi pisi övüldükçe benim tansiyonum düşüyor. Benim denediğim bentonit kumlar arasında en kötüsüydü. Markette baya ucuza lindocat bulmuştuk. O bile daha iyiydi pisi pisiden. Tozuyla ayrı kaba yapışmasıyla ayrı yordu bizi. Üstelik 7 santimden de fazla koyuyorduk kumu. Yapışmamalıydı yani.

Bllmn

Pisi pisi iyi

sforselin

Biraz sert bir yorum olmuş ama gerçekten tozutan bir kum. Kardeşimin de benim de astımımız ve toza alerjimiz var. O yüzden biraz hassasız sanırım falan diyordum başta. Ama kumuyla hiç ilgilenmeyen annem bile bundan bi daha almayın dedi. Denediklerimden proline önerebilirim. O da tozutuyordu bana kalırsa ama açık tuvalette kullanılabilir belki. Bi de proline ekstra diye bi versiyonu vardı. Denemedim ama daha az tozuttuğunu söylüyorlar.

mrrevewee

mırmır kullanıyordum gayet memnundum

Azra00

Alice kokuyu guzel hapaediyor ve güzel topaklanıyo.

Leo06

Pro line

mervevehubble

reflex aktif karbon

crenxx

Pisi pisi

Cbcan

Proline ve pisi pisi. Ne seçerseniz seçin kokusuz olanını tercih edin lütfen kedilerimiz ağır parfüm kokusuna maruz kalmasinlar

Siyammm

Pisi pisi koku olmuyor. Topaklanma fena değil. Tozutma yapmıyor

yusufsaygin2

Bentonit kumların hemen hemen hepsi aynı, tek fark kedilerin dışkı yoğunluğuna göre farklı etki etmeleri. Cidden iyi bir performans istiyorsanız Ever Clean kedi kumu öneririm.

-Dikkat etmeniz gereken nokta kumun kokusuz olması, kokulu kumlara katılan ekstra kimyasallar kedinizin solunum yollarına ve tüylerine ciddi zararlar verebilir.

Derin

Litter Pearls'ü öneririm. Emiciliği yüksek ve kokuyu da büyük oranda önlüyor :)