Kediye Birşey Saldırmış

Yaralikedi

Bu kediye ne yapmak lazım ben köy gibi biyerdeyim. Veterinere götürsem sanki tırmalayıp kaçacak gibi. İzmirde yaşayıp elinde fazla ilaç olan var mı?

5 CEVAP

yusufsaygin2

İlaç falan kurtarmaz bunu, komple açık yara bu ne ilacı? Kuş kafesi, çelikten bir kutu bile şu an için ideal, eğer hiçbiri yoksa veteriner kliniklerine telefon açın, bazılarında evden alma gibi bir servis var.

Ozge00

Kafes veya kutu yokmu koyup götürün. Kendi girmesi icin icine yas mama veya yiyeceği bir sey koyun girince de kapatın hemen. Veterinere götürmek istemiyorsaniz burdan yapacak bir sey yok pek. Baya buyuk yara

Ozge00

Kafes veya kutu yokmu koyup götürün. Kendi girmesi icin icine yas mama veya yiyeceği bir sey koyun girince de kapatın hemen. Veterinere götürmek istemiyorsaniz burdan yapacak bir sey yok pek. Baya buyuk yara

Yaralikedi

Yarın veterinere götüreceğim bie şekilde artık

kubraturan

Bence dikiş atılabilecek bi yara kremle falan geçmez o halde bırakmayın lütfen :(