İç Parazit Hapı

lethenia

Merhaba kedim 2.200 kilo ama iç parazit hapı alırken kardeşim 1.200 demiş ve ona göre hapı verdik. Sanırım dozajı daha düşük bir sekilde. Bir sıkıntı olur mu?

4 CEVAP

Seymaaacaan

Hayır olmaz yinede doğru vermiş normalde 3 kilo üstüne yarım hap verilir.

lethenia

Verdiğimiz hapta minicikti zaten o yuzden etki eder mi diye söylüyorum aslında çünkü kendi kilosuna verilmesi gereken dozajdan daha az vermiş olduk.

Seymaaacaan

1-3 kilo arası kedilere çeyrek hap verilir etki etmiştir elbette

lethenia

Tamamdır teşekkür ederim :)