Babam Kedime Çiğ Tavuk Derisi Vermiş

Seymaaacaan

Ben tavuk yemeği vermeye bile sakınırken babam biz evde yokken kedime çiğ tavuk derisi vermiş parazit hapını 3 hafta önce vermiştik bir şey olur mu?

4 CEVAP

bbeyzvv

tavuk yemeği vermekten neden sakınıyorsunuz ki tuzsuz yağsız baharatsız bir şekilde pişmiş tavuğun zararı değil yararı vardır

çiğ tavuk derisi bir kereden sorun yaratmaz tavuk alerjisi yoksa korkmayın

Anonymus552223

Yuzde 98 bisey olmaz

Seymaaacaan

Tavuk yemeği derken bizim yediğimiz salçalı yağlı tuzlu olan tavuktan.
Teşekkür ederim bişey olur mu diye korkmuştum.

Yuusuft

Çiğ verilen herşey parazit yapar ama tek seferlik bişeyden sorun olmaz boş suda haşlayıp verin haftada 2 kere hem değişiklik olur