Cins Kedi İlanları

merveylebadem

Sitedeki cins kedi ilanlarına bakıyorum hep yorumlar yapılmış sahiplendirildi mi ben sahiplenmek istiyorum diye:/ Nedir bu cins kedi merakı milletteki sanki evlerine süs alıyorlar

5 CEVAP

gercekten cok haklisiniz 2 tne yavrum var ikisinide sokaktan buldum aldim

Siyammm

Arkadaşlar bu kadar linclemenizi anlamıyorum. (2 Tekir kedi beslemiş biri olarak)
Az mantıklı düşünün . Adam kedi ilanlarına bakıyor petlebiden . Cins kedi görüyor . Bakıyor tekir kediler var cins kedi var cins kedi alıyor daha tatlı diye. Görünüşü çok mu önemli diyorsunuz. fotoğraf olmayan ilanlandan sahiplenirmisiniz? 15-20 yıl yüzüne bakacak adam cins istemiş. (Çok sevimli tekirlerde var bizzat birsürü gördüm)
Yiter yağ!! Hadi illa cins istiyor napalım yapçak bişey yok