Kedimin Sağ Gözüne Bir Şey Oldu?

kedimedisever

Sabah kalktığında sağ gözü kızarmış ve kısıktı. Biraz da sulanıyor. Veterinerimize sordum bize daha önce dr animolun ağız burun göz deris solüsyonunu vermişti ondan sıkabilirsiniz dedi. O gözü neden o halde anlamış değilim. Bi yere mi çarptı başka biiey mi oldu bilmiyorum. Bi kaç gün o solüsyonu sıkıcam geçmezse götürücem. Ve biraz da o gözünde akıntı var gibi. Ne yapmam gerekir

2 CEVAP

kedimedisever

???

yusufsaygin2

Ilık demli çayı pamuk yardımı ile gözüne sürebilirsiniz ama önce bir hekiminize sorun bu çayı.