Kedim Tuvaletini Saksilara Yapiyor!

rojan

Karamel su 4 aydir ciceklerimi yiyordu kedi otu almama ragmen degismedi devam etti.11 saksidan 3 saksim kalmis ne yapacagimi bilmiyorum bu iki haftadirda tuvaletini saksima yapmaya calisiyor tabi gece yapiyor biz uyurken.kendi kumuda var oraya da yapiyor bi anlam veremiyorum.her gordugumde kiziyorum kaciyor san ki bilerek yapiyor.saksiya degisik kokular doktum gene gece gelip tuvaletini yapmis.her uyandigimda pis kokuyla uyaniyorum evde cicek kalmadi ne yapayim bu saksilarida mi atayim

5 CEVAP

Bikedi

Benimki de saksilarla cok alakadar. Annemin ciceklerini mahfetti. saksiyi aliminyum folyoyla kaplamayi deneyin oyle yaptik topraga ulasamiyor.

Siyammm

Aslında karamel size yardımcı olmaya çalışıyor. Daha hızlı büyüdüler diye gübre veriyor ne güzel :)
Saksılara sirke ,kolonya sürün.
Sürekli bulunduğunuz ortmdaysa
Metal bi kutuya bozuk para atın bikaç tane tam işicekken kutuyu sallayın o sesten nefret ederler

yusufsaygin2

Doğal ortamında toprağa, kuma falan yaptıkları için engel olması sor. Uzaklaştırmaktan başka çareniz yok..

rojan

Once sirke ile baslicam bakalim ne gerekiyorsa yapicam.bide halla cicek almayi dusunuyorum ????tesekkurler

rojan

Sirke tarcin lavanya yagi limon suyu karisimi bi sprey yaptim ve ciceklere sıktım.ise yaradi kokuyu sevmedi ve geri cekildi.fakat cicekleri balkona cikardim cok keskin ve pis bir koku yayiyor esim bile rahatsiz oldu toprak degistirmem lazim balkona tasidim saksilari anlayacaginiz hic cicegim kalmadi.cevaolariniz icin tesekurler