Yeter Artık !!!!!!

Minimesi

Yeter artık genelde ceza vermezdiler bu sefer zahmet edip 2 kuruş ceza kesmişler sanki adam öldürdüm diyor bir şey demiyor ve bu adamı Allah'a havale ediyorum !!!!

7 CEVAP

KosanKelebek

Sorsan hepsi müslüman bunların

Minimesi

Sırf sucuk yedi diye bu mu yapılır ayıp insaf ya!

Minimesi

Allah'tan kedi ölmemiş

izelizl

Sanki adam öldürdük m7. Bazen sinirden ağlayasım geliyor. Türkçe konuşmuyor olması insandan daha az önemli olduğu anlamına gelmiyor. Bunu ufacık beyinleri kırk kez baştan hayata gelseler idrak edemez.. Sonuçta can taşıyana zarar vermişsin canını yakmışsin. Yumurtayi çalan tavuğu da çalar. O zaman 48.tecavuzunu gerçekleştir ama adam mı öldürdüj sanki de. He tamam öldürmediysen anlayış.. Yazık ki foseptik çukurundan daha kirli bir kalple yaşamaya devam edecekler..

Minimesi

Korsankelebek aynen

Siyammm

Adam bende besliyorum sucuğumu yiyiordu diyor . Yalan söylüyor . Sucuğu çöpe atmış eğer beslese sucuğu kediye verirdi . 50-60 lira sucuk için 900 ödeyecek

FloorGang

Daha insanları koruyamıyor hukuk sistemi kedi köpeği mi koruyacak