Kedimizle Oynarken Cok Vahsilestirdik Sanirim Cok İsirip Tirmaliyor Ne Yapabiliriz

Ladylazarus

Kedimizi sokaktan aldik kucukken cok oyun oynadik bilincsizce vahsilestirdik sanirim cok isiriyor disleri resmen kanatiyor nasil vazgecirebiliriz

6 CEVAP

besahin

Bende de aynı durum var ama Benim kedim daha 2 aylık dişi kaşınıyor sanırım sizin ki kaç aylık küçükse dişi kaşınıyor olabilir

Maskotm

Bir dönem benim kedimde öyle olmuştu. Sadece başını sevin öyle yaptığında hayır diyerek hafif patisine veya başına dokunun. Hayırı bilmesi lazım. Öyle yaptığında hiç sevmeyin yanınıza geldiğinde aşağı indirin. Bir de böyle deneyin

Badems

Kediniz kaç aylık?

Küçükten deli gibi sevdiyseniz şimdide öyle sevmenizi istiyor. Önceden dişleri çıkmadığı veya küçük olduğu için zarar vermiyordu. Şimdi bunu oyun zannediyor. Sizi ısırdığı zaman elinizde nereyi ısırdığını gösterip hayır diyin her ısırmaya çalıştığında kucağınızdan aşağı indirin.

Seda19

Disleri kasiniyor olabilir yada benimde kedim 1 yasinda suan dedigin gibi kucukken elleri oyuna cok dahil ettigimiz icin oyun zannedip isiriyordu oyuncakla oynatmaya başladığımda yavaş yavaş bıraktı boyle deneyebilirsin

Ladylazarus

Cevaplar icin tesekkurler. 6 aylik diye tahmin ediyoruz. Ilgisini oyuncaga cekince azaldi isirmasi. Isirmaya calisinca oynamayi biraktik. Sorun ortadan kalkti gibi