Kedimde Yaralar

gulsstoft

Merhaba arkadaslar, kedimin çene altinda ve agiz kenarinda ufak yaralar var bir haftadir, iki kedi olduklari icin ve cok sert oynadiklari icin birbirleriyle evham yapmadim zamana biraktim iyilessin diye. Ama bugun farkertim ki cene altinda tuyler iyice dokulmus sebebi de cok kasiyor olmasi sanirim bugun bayagi kasidi ve biraz kanatti. Bunun icin veterinere de goturmek istemiyorum boyle bir zamanda. Sizce biraz daha beklemeli miyim veteriner icin veya surebilecegim bir sey var mi oraya evde bulunabilecek? Fotograflari ekliyorum.

2 CEVAP

sltnbkrk

Mantarolma ihtimali var en kısa zamanda veterinere götürün bence yoksa yayılır ve evdeki diğer kediyede bulaşır tedavisini zorlaştırırsınız.

kubraturan

Bence veterinere götürün daha fazla ilerlemeden