Kedimin Cinsi Nedir?

Fsena

Arkadaşlar kedimizi sokaktan kurtarmıştık. 2.5 yıldır bizimle.Cinsini merak ettik.Bilen var mı?

7 CEVAP

ZehraBulutt

Calico

Fsena

Evet yumuşacıktı tertemizdi.patileri pembe pembeydi.bizde şüphelenmiştik.sokakta yapamaz diye evdeki kedimizede kardeş olur diye eve almıştık.

ZehraBulutt

Olabilir tabi, tüyleri falan da temiz miydi?

nilayy24

Calico tekir

bbeyzvv

biz de sokakta kedi bulmuştuk tertemizdi ve parfüm kokuyodu sitelere baktım hiçbirinde kayıp ilanı yoktu 1 yıldır bizimle sıpa umarım sahibi yoktur :(

Fsena

Birisi sokağa atmış olabilir mi ? Hep beslediğim yerde bi akşam bir anda ortaya çıkmıştı

Fsena

2.5 yıldır bizimle.ama o bölgede pek kedi seven insanlar yoktu yani.genelde zarar veriyorlardı.büyük ihtimalle attılar.sokağa alışkın değil gibiydi bi oraya bi buraya koşup duruyordu.Korkmuştu.Şimdi kocaman bir kız oldu