Yavru Kedilere Kuru Mamaya Ne Zaman Başlanmalı?

Ecrenmisaa

Arkadaşlar kedilerim 35 günlük kuru mamaya başlamalımıyım hem anne sütü hem mama takviyesi yapsammı geçen yediler bi sorun olurmu merak ettim ve annelerinin su kabından su içiyolar bi sakıncası varmı ilk kakası bi sorun varmı sizce

2 CEVAP

yusufsaygin2

Kuru mamaya 2 aylık gibi başlayabilirsiniz, şu an anne sütüne devam etsinler.

sltnbkrk

Benim de bir nir aylık yavrularım var ve yavaş yavaş yemeye başladılar veteriner anne sütüne devam ettikleri sürece sıkıntı olmaz demişti.