Sürgülü Bir Kedi Filesi Var Mi?

noscrubs

Herkese iyi akşamlar kedi filesi araştırıyorum ama annem bunu yaptırınca camı silemem diyor çok titiz malesef o yüzden kolay çıkan sineklik tarzı takilabileninden var midir, varsa link atabilir misiniz :(

6 CEVAP

yusufsaygin2

Sürgülü sineklikler var, bunları yapan yerler ile görüşüp sineklik teli yerine kedi filesi teli taktırabilirsiniz.

sltnbkrk

Sürgülü sineklikler var Benim teyzem balkonda kullanıyor ama onun alt kısmı tamamen birleşik olmadığı için çıkar kediler işini görmez yani maalesef. İstersen plastik kafes tarzı teller var onlarda alıp pimapenin yanlarına vidayla tuttur annen camı silmek istediği zaman tornavidayla söküp tekrar takabilir. Fiyat olarak da uygun oluyor onlar her türlü yapımarkette bulabilirsin.

bbeyzvv

kanca alabilirsiniz kancayı takarsınız cama delip de fileyi de kancaya geçirirsiniz takıp çıkarmalı olur

AnneRoss

Korniş kullanarak yapanı görmüştüm, fileye perde düğmesi takmışlardı, istediğiniz zaman açıp kapatabiliyosunuz

yusufsaygin2

Sürgülü sineklikler var, bunları yapan yerler ile görüşüp sineklik teli yerine kedi filesi teli taktırabilirsiniz.

abyso_os

aslında sineklik zaten çıkarılabilen bir şey. Yani file yerine sineklik işinizi kolaylaştırır gibi