Kedileri Toplu Zehirlediler

Arkadaşlar bugün başımızdan çok kötü bit olay hicri biz 3 bloklu bir sitede yaşıyoruz ve herkes hayvan çok seviyor çoğunluğun evcil hayvani var evcil hayvani yoksa çocukları var onlar seviyor ama bizim blokca baya bir kedi var bizimde karşı komşumuzunda kedileri var ve birinci katta oturuyoruz ve bizim kedilerimiz olduğunu görünce diğer kedilerde geliyor ve kendi kedimize verirken kıyamayıp veriyoruz ve böylelikle bizim bloğa alıştılar özellikle bizim balkonda yaşayan iki kedi var tekir ve beyaz ktekir hamile yan komşumuzu balkonuna turuncu kedi ismi tarcın gelip doğurmuş ve kendi kedileri minimde doğurmuştu onlar biraz daha büyük ve birkaç gün önce bir yavru kedi daha geldi bunları kediler hakkında bilginiz olsun diye anlatmak istedim biz evde oturuyorken bir bağırış sesleri geldi kedileri zehirlemişler bi tanesini veterinere götürüp kurtarmışlar ilk olarak kurtulan minik in yavrusu 3 4 aylık kedi bu arada minik in 3 4 aylık yavrulardan başkada yavruları oldu arkadaşlar yavruları olan minik ve tardini malesef kurtaramadık öldüler bir kaç kedide ağızları köpük içinde kaçtılar bulamadik etrafı iyice gezdik yemek varsa alalım başka kediler yesin diye bulamadık çöpün kenarında kan sulandırıcı ilaç whiskas ıslak mama çöpü ve tavuk paketi tabağı bulduk veteriner ilacın yüksek dozundan ölebilr3 demiş sonra apartmanda yalpalayararak yürüyen yavru kedi bulduk onun durumu iyiydi ambulans cagirdik bizim apartmanımız kira ev sahibimiz bugün apartmana kedi beslemek yasaktır kedi besleyenler çıksın yazmış aradık ben yapmadım diyor ve bugün bu olaydan önce çöpün altında kedi oluşu gördüm daha önce yavru kedimide zehirlemişlerdi arkadaşımın kopeginide içim çok dolu olduğu için yazmak istedim yazım hatalarımın ve anlatım bozukluklarının kusuruna bakmayın gerçekten çok uzuldum

10 CEVAP

FridaDora

Kamera görüntüleri bulmaya çalışın. Şikayet edin ve arkasını bırakmayın lütfen... Bu insan müsvetteleri yaptıkları yanına kar yaşıyorlar. Lütfen peşini bırakmayın sosyal medyada heryere yayın. Çok üzüldüm çoook...

derya1616

insan görünümlü seytan bunu yapan.kanim dondu.allah kahretsin onlari daha da yazarim da yayinlamazlar.bende binamizin kosesindeki arsada bakiyorum azalan varmi kedilerden yada ne bilim olen varmi cunku gozu beni kesmese bile o masumlara zarar verebilir diye.ama simdilik normal rutin devam ediyoruz.sizi yıldırmak icin boyle yapiyorlar.imkaniniz varsa kamera koyun balkona olmeyen kediler icin belki yine dener ama insallah tekrari olmaz.allahtan korkmayan vahsi bu insanlar.neler demek istiyorum da neyse

Ozge00

Of of. Insan değil bunlar. Sikayet edilsin bence de ama para cezası ile kuruluyorlar bu da onları daha çok cesaretlendiriyor. Paran varsa her şeyi yapabilirsin demek bir nevi. Yani en fazla o şekilde ceza alırlar sanırım, alsınlar da ona da razıyız artık. Diğer dünyada bu canlar hepsinin yakasına yapışır umarım da, Pisliklerinde boğulsunlar. Iğrenç yaratıklar.

bbeyzvv

ben de bundan çok korkuyorum her gün besleme yerimden cam parçaları topluyorum su kapları çöp dolu mamaları etrafa atıyorlar
bizim burası site değil mahalle kamera olsa ben de işin peşini bırakmam siz bulun yaptığının bedelini ödesin
ama şöyle de bir şey var hukukumuzda bunun cezadı yok denecek kadar az aşırı uğraşırsınız cezayı kendiniz verseniz daha iyi

Bikedi

Kediden ne isterlerki? Kedinin ne zarari vardir? Kimseye saldirmazlar, zarar vermezler, korkup kacarlar hatta...dinimizde bile kedinin ozel bir yeri vardir. Hatta anneannem bir kedi öldürursen 7 cami bile yaptirsan o gunahin affolmazmis derdi. İnsanlara ne oldu? İnsanliga ne oldu? Neden boyle olduk?...

Gerçekten o kadar bulmak istiyorum ki o seri katili bu kaçıncııı bidaha olmayacağı ne malum ama ben o çöpün orayı her gün kontrol edicem yemekleri söz verdim kendime bir sürü kedi annesiz kaldı ne olacak bilmiyoruz benim kedim dışarıyı biliyor arada canı çok istediğinde salıyorum allah korusun evde bile zor yediriyoruz ama ya yiyeceği tutsa düşünmek bile istemiyorum

Annesiz yavrular için gelirin doğurmasını bekliyoruz az kaldı şuan sütle besliyolar ama anne sütü daha iyi ama tekir hem 8 yavru hem kendi bebeklerine nasıl bakar bilmiyorum

Site dediğime bakmayın kamera güvenlik fln hiç bir şey yok adi site kamera yok malesef

Bizim apartmana siteye girmemiş çöp sitenin dışında kediler oraya gitmiş muhtamelen artık çağırdı mı napti bilemiyoruz