Kedimin Ayagi Kirik Olabilir Mi?

Seda19

Arkadaşlar kedim kaybolduydu 2.gunde geldi ama arka sag ayagina tam basamiyor ve yamuk basiyordu kirilmis olsa bu kadar cabuk kaynarmi ve kardesleri ayagini koklayip yarali kediye hirliyorlar sizce nedeni ne olabilir ?

6 CEVAP

dollfacepersian

Acilen veterinere götürün ve diğer kedilerden ayrı odada tutun

Dışarıda başka kedilerle oynayıp yatmışsa onların kokusu kedinizin üzerine sinmiş olabilir. Bu yüzden diğer kediler rahatsız olabilir. Birkaç gün içinde kediler anlaşacaktır. Ayağı konusunda acilen veterinere götürmeniz lazım.

kediaskim

şuanda basabiliriyor mu veterinere götürdünüz mü?

Seda19

Veteneriner igne yapti direnc icin ayaginda kirik kaynamis ezilmede var 10 gune toparlar dedi ama maalesef yamuk basmak zorunda kalicak omru boyunca

GOKCEOZGUN

geçmiş olsun, neyse ki yanınızda artık :(

Seda19

Tesekkur ederim gokceozgun