Yaş Mama Tavsiyesi?

aras0

Kedimin cinsine göre baya sağlıklı ve kaliteli içerikli bir yaş mama yemesi gerekiyor.Bende gourmet gimcat vesaire veriyordum Matisse falan. Purina pouch mamaların içeriği iyi mi sizce?

2 CEVAP

elberp

Purina, gourmet gibi mamalardan uzak durun. Et ve et ürünleri yazar, parantez içinde de %4 et yazar genelde.

Ülkemizde satılan en iyi yaş mamalar bunlar, hepsini kullandım: N&D, Schesir, Naturea, Nutri Feline, Animonda Carny

Yakın zamanda çıkan tahılsız Felicia mamaların içeriği de gayet iyi duruyor fakat henüz denemedim.

Yuusuft

Animonda nutri schesır naturea gimcat gibi markalardan alın et oranları yeterli miktarda yüksektir