Kedim Bişeyler Yutuyor

Yuusuft

Kedim bazen yerde bulduklarını yutuyor ne olursa fark etmiyor ev günlük süpürülüyor ama gözden kaçan ufak tefek bişeyler bulup yutuyor günlük malt yiyor bu ona bi zarar verirmi dışkılaması normal kusma belirtisi olmuyor

2 CEVAP

nilayy24

Benimki de öyle. Çok büyük şeyleri zaten yutabileceğini zannetmiyorum ama ortalıkta toka, ip vs bırakmayın

Yuusuft

Yok toka ip tarzı değil ama mutfakta yere düşenler oluyor kanepenin altına kaçan sağda solda kalmış küçük şeyleri yutuyor