Yardım Lütfen...

esramurat

(Fotoğraf hassastır)Merhaba, kedim 1 buçuk ay önce akciğerlerinde enfeksiyon olduğu için 2 tane antibiyotik iğne vuruldu. Daha sonra cildinde 2 adet kabuklu yara oluştu 1 ay boyunca mantar dendi ama başka bir veterinere götürdüğümde mantar olmadığını anladık.Yaranın kabuk kısmını kaldırdılar, deri lezyonu varmış. Ameliyatla kapatmayı düşünüyolar çok ama çok korkuyorum. Lütfen bu durumu yaşayan ya da bilgisi olan cevaplasın..

7 CEVAP

Zehra2505

Hiçbir bilgim yok kıyamam çok üzüldüm gecmis olsun InşAllah çabucak iyileşir yavrunuz.

esramurat

Sağolun inşallah????

Bikedi

Cok gecmis olsun cok uzuldum. Hemen iyilesir umarim

Minikmuezza

Igneler yapiyor benim kedimdede antibiyotik sonrasi sislik olusmustu veterinere sordum ellemeyin kaybolur dedi orasi tuyuyle birlikte dustu cok hafif kirmizilik vardi sonra iyilesti ve orasi kel kaldi.veteriner mudahale mi etti oraya? bu hale gelmemesi lazimdi.

Minikmuezza

Yaranin kabuk kismini kaldirmamalari gerekiyordu oyuzden bu hale gelmis kendisi zamanla atacakti ama ben yara iyilestirici bi kremle gececegini dusunuyorum bepanten plus cok iyi geliyor yaralara ama baska veterinere sorun ameliyattan bahsetmeden

derya1616

insallah enn kısa surede iyilesir.cok üzüldüm inanin.

esramurat

Cevaplar için teşekkürler. 1 aydır ilaç kullandım ama yaralar bir türlü düşmedi. Kesin olarak mantar olarak düşündüğüm için (yani bana öyle söylendi) yarayı kaldırmayın dedim ama götürdüğüm veteriner mantar olmadığını düşündü. Yarayı kaldırıp makine ile bakıldığında mantar olmadığı kesinleşti. Umarım ameliyata gerek kalmaz