Kedim Kızgınlığa Mi Girdi

lilaaaasu

Kedim 5.5 aylık 2.5 kilo dişi.3-4 gündür evde durup dururken miyavlıyor bu bazen ince bir miyav sesi bazen de acı miyavlaması gibi ama görünürde veya tuvaletinde hiçbir şeyi yok her şey gayet iyi sizce Kızgınlığa mi girdi

2 CEVAP

Ozge00

Giriyor olabilir evet. benimki de ilk o şekilde sadece miyavlama ile girdi, 3 gun falan sürdü. Bir iki hafta sonra tekrar başladı bu sefer sürtünmeye de başladı. Olabilir yani. Gozlemleyin, geçince yaptırın veterinere danisip

nilayy24

Evet olabilir. Benimki de tam 6 aylık olacak 5 Gün sonra. Henüz bir şey görmedim, Dişiler 6.aydan itibaren kızgınlık belirtileri göstermeye başlıyorlarmış.