Kedim Kizginliga Mi Girdi?

vildancansiz

Kedim bu sabah yedide beni uyandirdi ve o saatten beri de miyavliyor ve normal miyavlamalarindan degil sanki agliyor gibi ve surekli bir yerlere surtunuyor cok enerjik kizginliga mi girdi? Eger girdiyse ne yapmaliyim nasil sakinlestirebilirim? Kisirlastirma islemini onumuzdeki ay yaptirabilirim ancak.

1 CEVAP

Merhaba benim de dişim kedim şuan kızgınlıkla önümüzdeki hafta kısırlaştırma işlemi olacak. Kızgınlık dönemin bizim çok fazla yapabileceğimiz bir şey olmuyor. Onunla oyun oynaman ve sevmen onu birazcık daha rahatlatır. Bu süreçte kaçma eğiliminde de olur kapı pencere vs çok dikkat etmek gerekiyor. Eğer dişiyse kedin zaten bu dönemde kısırlaştırma yapmıyorlar kızgınlığın geçmesi lazım. Benim kızımın çok sancılı acılı geçmiyor o yüzden deneyimlerim bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir