Acill Bakarmısınız

Minimesi

Arkadaşlar kedimin kumunda değişik bişey var ishalmi çişinimi yapmış yoksa kusmuşmu anlayamadım veya başka bir şeyde olabilir ama süt falan vermedim neden ishal olabilirki??

12 CEVAP

yusufsaygin2

Fotoğraf tam net değil ama çiş gibi. Ayrıca o kum biraz fazla, çay bardağı ile koyun.

Ozge00

Kumun derinliği 7 cm olacak şekilde koyulur genelde. Bence az olduğu icin o şekilde görünüyor cisi. Bu şekilde almak da zor olur hep kaba yapışır

iidyl

kaç çay kaşığı o kum?

ZehraBulutt

Hayvan tuvaletini kapatabilmek için hepsini bir köşeye yığıyor çünkü kum yok. Biraz cimriyiz sanırım, 1 torba kum 6 ay gidiyodur size hep bu kadar koyuyorsanız. Kumun derinliği 6-7 cm olacak, yazık hayvancağıza.

Minimesi

İlk kez başıma geldi önemliyse hemen veterinere götürücemde yoksa arada bir tek seferlik olabiliyormu.

Yuusuft

Kum gerçekten az kumu az olan yere yaptığı içinde böyle gözükmüş kumu artırın yani kum kabından yüksekliği 3 parmak kadar olsun sonra gözlemlemeye devam edin

ZehraBulutt

Fotoğraftaki çiş bu arada, işeyecek kum kalmadığı için öyle bir görüntü oluşmuş.

mrrevewee

lütfen kum kabınıza kumu 7cm olacak şekilde koyun siz çay kaşığıyla koyduğunuz için hayvan eşeleyemeyip dağ oluşturuyor zaten

Minimesi

Zaten şimdi yeniledim kumu devam gözlemliycem

Blychee

Ben kum kabına inşaat alanındaki kum kadar kum koyuyorum hahah bu ne

Minimesi

Yusuf çaygın hep köşeye atıyor kumu dağ gibi oluyor ben düzeltsemde geri hepsini köşeye atıyor kumun

iidyl

arkadaşlar benim el kadar kedimin bile tuvaletinde bunun üç dört katı kum var ben mi bol keseden kullanıyorum bu arkadaş mı çok az koymuş çözemedim