Kedim Bu Sıralar Zayıf

Mamasını suyunu içiyor bazen ona yoğurt peynir falan da veriyorum Haftada bir falan anlamadım bu sıralarda olan bir şey falan mı zayıf gibi geldi göbüşü gitmiş ne yapabilirim ? Mamasını daha az yiyor bu sıralar

4 CEVAP

sforselin

Yazın kilo verenler oluyormuş. Başka hastalık belirtisi yoksa sıcaklardan olabilir.

Yuusuft

Benim kedide aynı kalça tarafı felan çok zayıf gözüküyor günlük yemesi gereken mama gr yiyor ama ne göbek var ne de etine dolgun anlamadım

Bllmn

Yazın az yiyip kilo veriyorlar

buseekucukgol

göbeği sarktı benimkinin de :) gece yiyor mama bi tek gündüzleri elimle yediriyorum. ya da yoğrut falan veriyorum