Naturea Kuru Kedi Maması

Yuusuft

Natureanın hep yaş mamasını kullandım internette kuru mamasına denk geldim bu kuru mamadan alan kullanan oldu mu acaba nasıl

10 CEVAP

iidyl

içeriğini beğendim, fiyatıda içeriğine göre fena değil. orijen yerine verilebilir ama önce numune falan isteyin bence beğenmezse paranız boşa gitmesin.

Buketbayraktar

İçeriği güzel bir mama ama bana pahalı geliyor yine de. Üreticisi de Portekiz firması şuan britcare kullanıyorum ama bu fiyata az farkla acana alırdım sanırım.

fredda

bana içeriği iyi gibi geldi, %75 taze tavuk diyor.

Yuusuft

Evet içeriği güzel ama bi mamayı en iyi kullananlar biliyor orijen kıttın yiyor şuan biraz bütçe zorlamaya başladı bu mamanın fiyatıda iyi bakalım yazan olursa değerlendirecem

iidyl

fiyatı da*

Yuusuft

İyi gibi duruyor bakalım numune bulabilirsek deneyeceğim :)

selin_kek

Merhaba numune bulabildiniz mi? Benim allerjik bir kedim var ve uzun süredir deri problemleri ile başa çıkmaya çalışıyoruz. Bu mamayi da bir denemek istiyorum içinde mercimek olmadığı için belki alerjisi onadir. Su an acana yiyor ben icerigini ne kadar begensem de kedime iyi gelmedi. Numune bulabildiyseniz yardımcı olursanız sevinirim

selin_kek

Kusura bakmayın siz de yeni yazmışsınız şimdi fark ettim. Henüz numune bulma şansınız olmamıştır heralde

Elifsu17

Naturea numune vermiyor bizzat arayıp sormuştum

Natureada taurin eklemeleri çok az.