Kedim Çok Mu Yiyor

Merhaba kedim 3.5 aylık ve 2 kilo .veteriner kilosunu normal buldu. 55 gr ile başladım ama asla doymadı . Veterinere danışarak sürekli arttırdım . Veteriner 80 gram verşn dedi . 80 gram veriyorum ama hala daha fazla istiyor . 80 gramdan fazlasını vermiyorum . Sizce yavru kediye göre 80 gram çok değil mi? Ama kedim çok hareketli belki de ondan doymuyor olabilir?

6 CEVAP

ZehraBulutt

Yavru kediye mama kısıtlaması olmaz, o şimdi büyüme çağında, 80 gr da çok değil. Kısırlaştırdıktan sonra ölçülü verirsiniz.

ZehraBulutt

Kısıtlama yapmayın hep dolu olsun tabak, benim kedilerim o aydayken 2 kilodan fazlaydı. Gerçekten normal kedinizin kilosu yani.

Hills tavuklu yiyor . Sanırım çok enerji harcıyor ondan.

Ozge00

Hangi mama? Bazı mamalar içeriği yüzünden doymayip daha cok yemesini sağlıyor

Cngzhn

Normalll :)))

sforselin

Hareketli biriyse fazla yemesi gayet normal.