Kedi Gözü Ampüte

cerencitak

Merhaba, iki görme engelli kedim var birinin göz bebekleri eridi, diğerinin ise ileride gözleri ampütasyon gerekebilir. Nasıl bir ameliyat daha önce yaptıran var mı? İyileşme süreci nedir? O güne kadar birikim yapmam gerekecek ortalama fiyatlar nedir? Bu konuda iyi veteriner hekim nasıl seçilir?

3 CEVAP

Cngzhn

Benin gözleri gormeyen kedim var 3.5 sene oldu neredeyse bakiyoruz ,Besliyoruz, yavruyken buldum 2 haftalikti gozleri cok kotuydu veterinerler uyutalim dedi iyilesmez dedi hayir dedik aldik kendi imkanlarimizda tedavi ettik , gozleri gormese de beni bi sekilde buluyor ...

Blychee

Merhabalar, sorduğunuz konularda bilgim yok ama tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki çok kişi gördüm veteriner gözü iyileşmez demiş ama farklı farklı veterinerlere götürerek kurtarmislar. Sizinkiler ne durumda bilmiyorum ama bütün yolları tüketmeden ameliyat ettirmeyin bence

cerencitak

zaten şimdi ağır bir ameliyatı bünyesi kaldırmaz ben ilerisi için gerekirse diye nasıl bir ameliyattır diye bilgi toplamak istedim. bebeğin gözleri tam gelişmemiş doğuştan kör zaten göz yok da erimiş tabakalar var gibi iyileşemez dolayısıyla :(