Erkek Kedim Sürekli Ayakkabımın Üzerinde Uyuyor , Sizin De Oyle Mi : )

Cngzhn

Hep bu şekilde uyuyor :))

5 CEVAP

ZehraBulutt

Bu şekilde uyuması hiç hijyenik değil ama ayakkabılarınızı dolaba kaldırın bence. Dışarıdan pire, hastalık vs gelebilir.

Derin

Ayakkabıyla bu kadar yakın temasta bulunması hijyen sorunlarını beraberinde getirebilir. Bir kedi minderi alıp üstüne de küçük bir yastık koyarsanız daha iyi olabilir. Sanırım başını yaslamayı seviyor çünkü ;)

fredda

ilk geldiğinde benimkisi de ev terliklerimizin içinde uyurdu.

Cngzhn

Evet bu kedim biraz değişik , baska yer yok gibi hep benim ayakkabimin uzerinde uyur cok seviyor beni zaten ????

Ozge00

Ayakkabıları kaldirin da onun yerine kullandığınız tişörtü falan koyun. Ayni görevi görüyor. Ayakkabı riskli biraz, dışarıdan hastalık kapar o şekilde.