Yavrulamasını İstemediğiniz Köpeği Kısırlaştırma Yapmadan Nasıl Hamile Kalmasını Engellerim.

Dlkdmr75

Kısırlaştırma dan doğum yapmayı durdurabilir miyiz,ilc kullanarak.

2 CEVAP

sforselin

Köpeğin sağlığını kötü etkiler bu tip ilaçlar. Kısırlaştırma yaptırmama sebebiniz nedir? Ona göre çözüm bulmaya çalışalım.

Dlkdmr75

Köpek kardeşimin annemlerde duruyor anneme baktırıyor yılda ikiye kez doğuruyor yavrularını mutlaka birileri sahipleniyor.annem gizlice kısırlaştırma mı istiyor ama dışı olduğu için kalmaz.dikislerden yakalanırım.