Kedi İç Kanama

mistikcan

Arkadaşlar internetten yemek geldi kedim kaçmasın diye kucağıma alıp salona koycaktım kucağımdam sırt üstü düştü bir şey olurmu?

10 CEVAP

yusufsaygin2

Eğer boyunuz Türkiye standartlarına göreyse pek sorun olacağını sanmıyorum :D Gözlemlemekte fayda var ama; iştahını, hal ve hareketlerini iyi izleyin.

sforselin

İç kanama mı? Kardeşimden daha evhamlı biri olduğunu düşünmüyordum. Bunu gösteririm ona teşekkür ederim kbjbj
Neyse şaka bi yana öncesinde kemikleriyle ilgili herhangi bir sağlık sorunu yoksa önemli bi şey olacağını sanmam. Yavruyken falan da düşüyorlar bi yerlere atlamaya çalışırken. Benimki sinek görüp kedi evinin tepesinden cama atlamıştı mesela.

ZehraBulutt

Keşke kedisi balkondan düşenler de sizin kadar endişelenseler, kapı çaldığında kediyi başka odaya koymanız da ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuzu gösteriyor zaten. Ama fazla endişeli olmak da iyi değil kucaktan düşme ile bir şey olmaz kedilere korkmayın.

Minimesi

Bilmemki benim başıma hiç gelmedi umarım birşey olmaz.

Minimesi

Benim tanıdığımız kedisi 3. Kattan düşmüştü bir şey olmadı sizin kucağınızdan düşmüş bence birşey olmaz ama yinede gözetim altında tutun bence.

mistikcan

Arkadaşlar kedim 1 yaşında 1.60 boyum var kucağımdayken yükseklik 1.40 falan yemek yiyor kemiğine falan baktım acısa heralde dokundurtmazdı tüm hareketleri normal iyi bari rahatladım yinede gözetim altında tutcam herkese yorumları için teşekkürler.

mistikcan

Arkadaşlar ama sırt üstü düştü omurga problemi olmaz demi ???

bbeyzvv

yürüyüşünde bi anormallik yoksa endişelenecek bir şey yoktur bu kediler senden benden sağlam o kadarcık yükseklik ne der onlara

Ceyday

kedinizin hareketleri normalse yürümesinde sıkıntı yoksa birşey olmamıştır

mistikcan

Yürüyüşünde falan bir problem yok vallaha içimi rahatlattınız yinede gözetim altında tutcam ne olur ne olmaz :D