Kedimin Diş Eti Normal Mi?

Simgebykl

Diğer kısımları pembe buradaki yerler kırmızı ağzında kötü koku var daha 5 aylık normal mi bu?

5 CEVAP

kubraturan

5 aylık olduğu için süt dişlerini dökme zamanında. O nedenle olabilir.

mds50

Fotoğrafta belli olmuyor ama diş hizasındaysa kırmızılıklar muhtemelen diş düşürmüştür. Damakta vs ise yaradır veterinere gitmek gerekir.

Yuusuft

Diş değişim zamanı ağız kokusu oluyor şuan benimki de aynı ve dişleri çıkıyor

Merve203

Gingivit hastaligini araştırın.

nilayy24

Aynı durum bizde de vardı tam olarak aynı yerde ve aynı pembelikte. Veterinere gittik crystalin sprey verdi sabah akşam sıkın dedi, kızarıklık geçtikten sonra alt süt dişini düşürdü, bizimkinde de koku vardı. Normal yani