Hangi Mamayi Önerirsiniz?

yarenmizrak

Selamlar bu konuda çok başlık var farkındayım ama tatmin edici bir cevap bulamadım hiç. Benim yavru bi kedim var su an proplan veriyoruz. Ama içindekiler fiyatının karşılığını cok vermiyor. Ayrıca gluten olması da hoşuma gitmiyor. Mystic önerir misiniz proplan yerine içerik olarak? Illa Mystic olmasina da gerek yok proplandan pahali olmayan icerik açısından daha iyi neler var, yoksa böyle devam mi edelim? Su an mamaya (açık) aylık 40tl veriyorum. Bundan daha pahali olursa alamam malesef çünkü asilarini da yaptırıyorum tek tek su an, lütfen buna göre onerin teşekkür ederim

18 CEVAP

ka06

Fiyatı yanlış yazmışım 15 kilosu 180 civarıydı

yarenmizrak

Mystic mamaya geçeceğim ben de galiba ya, hala çok ucuz olmasından dolayı suphelerim var ama açık mama birincide taze olur ikincide olur üçte olmaz o riske girmek istemiyorum daha fazla. Herkese teşekkür ederim önerileri ve cevapları için süpersinjz

Ozge00

Ya vallahi açık mama riskli. Ben ilk güvendiğim (!) bir petshoptan alıyordum sürekli açık olarak. Daha sonra gitmişken baska bir yerden aldim ayni mamayi açık olarak kokusu, rengi falan baya farkliydi, eve gidince tadina da baktim o da farklıydı. Hem de kedim daha istekli yedi. Sanırım öncekinin bana verdiği bayatti. Ben bu riske girmek istemem artık. Paket alıyorum 10-15 kg artık.daha uyguna geliyor. Kim bilir aylarca ne verdim kediye aklıma gelince yine sinirlendim bak