Matatabi

sforselin

Anket

1.
(9 oy)
2.
(3 oy)
3.
(8 oy)
Hiçbiri
(3 oy)
Toplam (23 oy)

Matatabi çubuklarından almayı düşünüyordum ama yorumlarda kolay kırılıyor diyenler vardı. Araştırırken oyuncak gibi yapılmış versiyonlarını da buldum. Onlar daha mı sağlam olur? Hangisini önerirsiniz?

5 CEVAP

kubraturan

ben @suslupatisler sayfasından çubuk şeklinde aldım bayağı oynadı

Ayseenur10

Bende bu Trixie ye benzer bir tane almıştım soyuldu bi kısmı ama hala iş görüyor kırılma çok az oldu ucundan. Kemirmeden çok üstüne sürtünerek oynadı ya da patisiyle

Ozge00

Benimki hicbirini ısırmiyor. Yerde yuvarliyor. Onun yerine etli stick aldim. Onu kemirirken baya uğraşıyor. Sert bir yapısı var.

sforselin

Verilen cevaplara aşırı sadık biri olduğum için gidip en düşük oyu olanı aldım jbjbjbj Tüylerin yarısını kopardı ama matatabiyi baya kemiriyor, yüzünü sürtüyor. Bundan sonra alırım farklı versiyonlarını da. Burayı gören varsa da tavsiye ederim.

sforselin