Dediğim Kedi Ölmüş

Minimesi

Arkadaşlar dediğim 10 günlük kedi ölmüş kuzenime okadar dedim içim süt değil kedi sütü verin diye bugün alcaz dediler almamışlar dün sabah acı çeker ölmüş garibim ve onlara insan sütü verin diyen veteriner yine gitmişler öldü diye zaten o kedi ölürdü demiş böyle veterinerler olmaz olsun !!!!

16 CEVAP

Siyammm

İddia ediyorum bazı konularda veterinerde bilgiliyim sertifikayı manav veriyor

noscrubs

Veteriner yanlış yönlendirmiş ama bütün kaynaklarda insan sütünün zararlı olduğu yazıyor onlar için yani yoldan geçen onsan bile bilir :/ göz göre göre ölüme sürüklemiş.. Sıcak su torbaları ve saatli şekilde biberon veriliyor evet epey özveri gerektiriyor ama imkansız değildi, yazık oldu minicik bir ömüre daha bir kere bile oyunlar oynayamadan..

heniy

bu nasıl bir sorumsuzluk ya

Minimesi

Siyammm ayn

Minimesi

Heniy benim dediğimi yapıp kedi sütü alsalardı yaşardı kedi ama maalesef 2 gün sonra alırız diye düşünmüşler ama kedi dayanamamış ( ⚈̥̥̥̥̥́⌢⚈̥̥̥̥̥̀)

noscrubs

Allah rahmet eylesin :'( başka hastalığı var miydi? 2 gun normal sut içti diye hemen ölebiliyolar mi acaba laktozu sindiremedikleri için mi :/

Minimesi

Noscu 2 gün değil biz demeden 1 hafta önce bulmuşlar yani 9 gün öyle içmiş

Kediperi

Bazen veterinerler realist bakiyor malesef ki :((( Anneden ayrilmis kedinin insan elinde buyumesi cok ozen ve sabir istiyor ve bunu her insan basaramiyor :( cok uzuldum yavrucaga

iidyl

9 gün inek sütü içtiyse o kadar yaşaması mucizeymiş zaten, iyi dayanmış minik yavrum benim.

ömür boyu vicdan azabı çekerim ben olsam.. eceli geldi öldü der şimdi bunlar bi de, te allam..

Siyammm

Bu realistlik değil!!! Realistlik sen elinden geleni yaparsın ölürse eceli geldi dersin. O zaman kanserler tedavi görmesin realistlik mi bu

Minimesi

Bencede yazık oldu keşke kuzenimi 1 hafta önce görseydim biz Türkiye'de olduklarını bile bilmiyoduk Belçika'da yaşıyorlar normalde çat diye biz size geldik diyip geldiler bize geldiğinde 1 haftadır bakıyormuş kar o kadar dedim şehir dışına çıkarken unutmuşlar almayı neyse dönerken alırız demişler ama yavrumuz dayanamamış en azından insan öldü diye haber verir öldükten 3 gün sonra yine bize geldiler ben minik nerde diye sordum size kötü haberimiz var dediler öldü dediler bide hiç üzülmüş gibide değildiler

Minimesi

Ya bide onlara veteriner demiş gidin marketten normal süt alın demiş nasıl belge almış bu veteriner merak ediyorum

Ladg

Benim bildiğim insan sütünün kedilerin bağırsakları için zararlı

2 gün içdi diye öleceğini sanmıyorum .illa insan sütü vereceklerse suyla iyice karıştırmaları gerek .

Minimesi

Ladg zaten 9 gün içmiş bize geldikten sonra 2 gün daha devam kuzenim inek sütü vermiş bide benim haberim yok bize gelmeden önce 7 gün daha inek sütü vermişler

Minimesi

Ladg zaten 9 gün içmiş bize geldikten sonra 2 gün daha devam kuzenim inek sütü vermiş bide benim haberim yok bize gelmeden önce 7 gün daha inek sütü vermişler