Tavsiye İstiyoruum

kubraturan

Arkadaşlar şimdi benim kedim 5 aylık ve tararken cebelleşiyorum. Haftada bir tarıyorum. Furminatör tarağı var ama eldivenle daha iyi sonuç aldım nedense. Eldivenle tararken canını da acıtmıyorum hep söyleniyo ve kaçmaya çalışıyo asla izin vermiyo. O kadar kedi görüyorum bi sağa dönüyo taranırken bi sola dönüyo. Acaba şu an küçük olduğu için mi yani anlayamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

4 CEVAP

ZehraBulutt

Benim bir kedim aynı dediğiniz gibi sağa sola döner çok sever taratmayı diğeri hiç sevmiyor, yavruyken hiç taratmazdı şu an biraz daha alıştı ama hala sevmiyor, banyoda tarıyorum o yüzden onu yoksa koltukların altına kaçıyor.

Genelde taranmayı sevmiyorlar. Seveni de var. Boynunun altından taramaya başlayın, önce en çok hoşuna gittiği yerlerini tarayın ve en sevdiği ödül mamasından verin o onu yerken siz tarayın ben öyle yapıyorum işe yarıyor.

heniy

Benimde 5 aylık bir kedim var o da aynı sizink, gibi sadece eldivenle tarayabiliyorum onu da zar zor , bence bazı kediler sevmiyor

kubraturan

Ödül maması veriyorum yiyip kaçıyo hemen