Açılmış Yaş Mama Kaç Günde Tüketilmeli

Ceyday

Kedime 195 gr lık bir yaş mama alacağım kaç günde tüketmesi gerekir daha düşük gram olmadığı için soruyorum

6 CEVAP

Siyammm

2 gün içinde tüketilmesi gerekiyor. Arkadaşlar buzlukta fln saklanmaz yazdılar. Çok artarsa sokak kedilerine verin

kubraturan

Bence 3 gün verebilirsiniz. Örneğin pazartesi, salı, çarşamba olarak. Verdikten sonra streçleyip dolaba koyun.

Ceyday

Çok teşekkürler

yusufsaygin2

Hava almayacak şekilde buzdolabında 36-48 saat kalabilir. Ötesini vermeyin, hem bakteri ürüyor hem aroması kaçıyor.

Kediperi

2 gunde tuketilmesi gerekiyor, cam kaseye alip agzini iyice strecleyin

Derin

Normalde 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekiyor. Kedinize 2 gün verdikten sonra çöpe gitmemesi için kalanını sokak kedilerine verebilirsiniz bence.