Kedim Bana Küstü Mü

sanslibuyuyor

bu hafta işe başladım 5 gündür gidiyorum kedim evde şu an annemle kalıyor ama o da işe başlayacak gibi normalde koluma kıvrılıp fittikleye fittikleye uyuyan kedim şimdi koltuğun altına girip orfa yatıyor eskisi gibi oyun oynamıyor gündüz de hep yatıyormuş normalde balkona çıkmak için kapıyı tırmalıyordu ama bu beş gündür hiç öyle bir şey yapmıyor gündüzleri pek yemek de yemiyormuş acaba bir rahatsızlığımı var yoksa bana küstü mü

2 CEVAP

Kediperi

Oyyy kiyamam sizi terkettiniz saniyor galiba gece de size tepki gosteriyor, evden cikmadan kokunuzun oldugu tisortu onun en cok yattigi yere birakin

Kediperi

Gelince de surekli oynayin vakit gecirin