Merhaba Arkadaşlar Benim Bir Sorum Olacak Mama Konusunda İştah Açan Mama Var Mı Bilgisi Olan Cevap

Gnl2105

İştah açan Kuru mama var mı Birde iyi mama olarak et den hariç neye dikkat edip almamız lazım şimdiden teşekkür ederim ????

3 CEVAP

iidyl

ne yazık ki bu konuda hiçbirimiz yorum yapamayız..

her mamanın etkisi (ishal, kusma, tüy dökümü, iştah açma/kapama) her kedide (cinsi, yaşı fark etmeksizin) farklı oluyor.

Siyammm

Birkaç etken var ama direk tek tek bakmayın . Nd iyi bir mama mystic te çok iyi fiyatına göre.
Proplan, hills, Royal canin ve market mamaları dan uzak durun

Gnl2105

Nd aldım ama bir türlü sevdiremedim nd yi