Kedilerde Tüy Sağlığı

suzangler

Kedilerinize tüy sağlığı için hangi takviyeleri kullaniyorsunuz?Tuy dökülmesi deride kepeklenme cok sık yaşıyoruz dönem dönem geçse de, önerdiğiniz uygun fiyatlı takviyeler var mi? (Veteriner de takviye önerdi ama 150 civarı verecek bütçem yok ne yazikki.)

2 CEVAP

Siyammm

Kullanmıyorum eğer beslenmesi yeterliyse gerek yok bence

Kediperi

Icten kaliteli mama ve taze suyla beslenmesi cok onemli, ben her ikisinide yapip duzenli taramama ragmen tuy ve deri sagligindan endiselendim... Buradan bir arkadasimizin tavsiyesi ve veterinerimize danisarak Bio Active kullanmaya basladim, ise yariyor gibi gorunuyor ve netten 20tl civari gibi bir fiyata almistim, hatta bizim veterinerimizde satisini yapiyordu, sizde danisarak cinko takviyesi verebilirsiniz