Sırtında Yara

esrctn

Merhaba iyi akşamlar. Kedimin sırtında tüylerinin altında kabuk bağlamış gibi yara olduğunu farkettim. Ama tüylerinin altında ve hiç bir şekilde tüy dökülmesi vs yok. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ya da bilgisi olan?

4 CEVAP

ZehraBulutt

İğne oldu mu kediniz yakınlarda?

esrctn

1 aya yakın oldu iğne oldu evet ama boyun hizasında değil yara yan tarafta gibi bende ilk farkettiğimde iğnedendir diye düşündüm ama geçmiyor ve yerinin tam iğne yapılan yer olmadığını düşünmüyorum

Minikmuezza

Igneden dolayi olusmus bir yara ay isi benim kedimi.de basina geldi.oraya arada masaj yapin her gun.sert bir sislik olmasi lazim.zamanla kabuk deriden ayrilacak benimki kapak gibi olmustu sknrada dustu.hic mudahale etmeyin biri daha yazmis mudahale etmis veteriner cok kotu olmus.orasi kendini yenileyecek kabuk dusunce yara iyilestirici krem surebilirsiniz ben oyle yapmistim kediye zarari yok yeterki mudahale etmeyin

esrctn

Ya böyle bizde de olur ya yara kabuk bağlar aynı öyle bi kabuk bağlamış koparasım geliyo ama belli canının acıyacağı dokundurmakda istemiyor zaten ama kontrol ediyorum sürekli şişlik yok ama sertlik var evet