Kedim Tuhaf Hareketler Yapıyor

nhazalsahin

Kedim dişi 3,5/4 aylık bu aralar uyumadan önce eşyalarımızdan birini yada yorganı yastığı ısırıp böyle elleriyle masaj yapar gibi yapıyor bi sağ bi sol el sebebi nedir acaba kızgınlık belirtisi falan olamaz herhalde daha küçük

3 CEVAP

iidyl

annelerine yaptıkları bir hareket bu.. endişelenmeyin çok doğal. luna ilk geldiği zamanlar kollarıma yapıyordu benim.

hatta annesinden erken ayrıldıysa emedebilir örtüsünü peluş oyuncağını falan. emdişelenmeyin yani :’)

Kediperi

Tuhaf degil kendi dogal hareketleri :) merak etmeyin... bizimkide yapiyordu ben pelus pijamalar giyince emiyordu :)

CanCavadzade1

Bizimkide aynı şekil etrafa saldırıyo yavruluk döneminde oldukları icin oyunbaz olurlar büyüdüğü bu durum ortada kalkar korkmayın...