Kısırlaştırma Sonrası

haliseehzr

Merhabalar. 2 gün önce minik yavrumu kısırlaştırdım. Bu kararı almak çok zor oldu benim için. Kısırlaştırma sürecinde hiç bir sıkıntı yaşamadık. 1 gün veterinerde kaldı. Şu an çok mutsuz yattığı yerde kalıyor ve nerdeyse hiç bir yere gitmeden bütün gün yatıyor. Ama benim sorum tuvaleti ile ilgili. Eve getirdiğimde azıcık da olsa idrarını yaptı ama ondan sonra hiç tuvalete gitmedi ya da Kakasını hiç yapmadı. Normal olabilir mi böyle bir durum? Bir de bu kendine gelme süresi ne kadar olur onun bu şekilde olmasi beni de uzuyor ve garip bir tedirginlik hissediyorum ????

1 CEVAP

Ozge00

Kuru mama yerine sivi şeyler vermeniz lazım ameliyattan sonra birkaç gün. Yoğurt,yas mama, tavuk suyu olur.