Kedim Kızaklıyor

flyblack

Merhabalar, 5 aylık kedim tuvalet öncesi veya sonra farketmeksizin poposunu yere sürüyor. Aşılarının hepsi tam ama her gün dışarı çıkıp bahçede gezen bir kedi. Sokaktaki dostları ile yakın temasa girmiyor. Veterinere gitmeden önce size danışmak istedim. Kesin gitmelimiyim yoksa mamasında değişiklik yapmam yeterli olur mu?

5 CEVAP

mrrevewee

veterinere gidilmeli bir problemleri olduğunda böyle yaptıklarını duymuştum

Ozge00

Veterinere gidin direkt. Nadiren poposunda kaka kalinca oyle yapabilir ama sık sık yapmasi bir sorun

Ripasida

Merhaba kedilerin anüs kanalları oluyor onlar tıkalı olunca bu tür davranışlar gösterebiliyorlar veterinere götürünce o kanalları açacaklar ve problem çözülecek :)

Ozge00

Kedilerimiz cok benziyormus. Allah hepsine uzun sağlıklı ömürler versin. Geçmiş olsun

flyblack

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bir kaç ek bilgi daha vermek istiyorum dışkısında hiç bir problem yoktu ve anüsünde kontrol ettim şişlik veya yara benzeri hiçbir şey yok. Lakin yine de götüreceğim veterinere.