Felicia Mama

sevilay28

Merhaba kedime proplan kitten kullanıyordum lakin artık fiyatlar çok ağır gelmeye başladı. Felicia ya geçmek istiyorum ne diyorsunuz kullanan var mı?

16 CEVAP

yusufsaygin2

İçerik olarak ahım şahım bir mama değil, Bonacibo ile birebir aynı içeriğe sahip. Mystic önerebilirim.

Bikedi

10 gundur mystic kullaniyorum. Ben de proplandan gectim. İcerigi guzel bir mama. Severek yiyor, sagligi da tuyleri de iyi.

ayseozz

Memnunum Felicia'dan

mrrevewee

felicia yerine mystic alın bence mystic içerik olarak bir tık üstte

noscrubs

Ete ihtiyaçları var feliciada hiç et yok alacaksanız evde tavuk ve cigerle desteklerseniz sorun olmaz

Zeynepulku

İçinde gerçek et yok ama tüy ve deri yapısına iyi geliyor.

Zeynepulku

Bende onun yerine myarmtic oneirim

Mie

Biz veterinerimize sormuştuk Felicia önermedi. Proplan ve ND'yi internetten 10 kiloluk alınca ucuza geliyor biz öyle yapıyoruz.

sevilay28

Dostlarım mystic de çok ucuz geldi gözüme bir sıkıntı olmasın? Aa demek feliciada et yok çok şaşırdım

zimmer

Bir çok mamada et yok. Mesela tavuklu mamalarda tavuk proteini diye bahsettikleri tavuk unu var. Şu linkte güzel açıklanmış. https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/micho-kedi-mamasi-ve-mito-kedi-mamasi-*********/

Merzela

Mystic e geçin

sevilay28

Peki proplande et var mı arkadaşlar

sevilay28

Yani kedimin sağlığı her şeyden önemli keşke bu kadar pahalı olmasa, eğer et bunda varsa devam edeceğim

havva00

Proplan kitten içeriği:
Kümes Hayvanları Türevleri Unu
Aroma
Taurin
Mısır Glüten Unu
Tuz
Balık Unu
Buğday Unu
Pirinç
Kurutulmuş Yumurta
Soya Proteini Izolatı
Soya Unu
Mineraller
Vitaminler
Tavuk Eti Türevleri Unu
Tavuk Eti
Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı

Öncelikle içinde mısır gluten var içinde et bile olsa asla alınmaz zaten etten çok un var ve bu yüzden hiç mi hiç önermem.