Kediler İçin En İyi Tarak Hangisi

Akiff

Furminatörün orjinalleri çok pahalı 200 tl onun yerine önerebileceğeniz veya kullandığınız taraklar varmı

14 CEVAP

Ozge00

https://www.*******.com/furminator-short-hair-kisa-tuylu-kediler-icin-tuy-taragi-large?gclid=CjwKCAjwj975BRBUEiwA4whRB3HR32OYozWrtbmRdJ68T0RSdebEeCv_N2pHheGewEWtsltb42oViRoCxsgQAvD_BwE

Yok kiz çakma dediğim de bu zaten. 50 tl imis burda da. 200 tl ile arasında ne fark bilmiyorum. Bence yok

Esmakgun

Eğer kedi çok küçük değilse eldiven kullanabilirsin

Ozge00

Çakma furminatorler de iyi :D

Ozge00

Ben 40 tl'ye almıştım petshoptan

mrrevewee

eldiven de iş görür ama sakın çakma furminatör falan almayın hayvanın tüylerini yoluyor deri rahatsızlığı yaşatır

Ozge00

Cift taraflı taragimiz da var onunla her gun, furminatorle haftada 1 defa tariyorduk. Eldiven cok elektiriklenme yapıyor o yuzden sevmiyor, ben dokununca da elektirik çarpıyordu :D

Akiff

Hmm çakma furminatör aldık ama çakmanın çakması çıktı çok kaliteli değil hiç kaliteli değil hemde 45 tl ye almıştık 50 tl lik çakmalatın yorumları iyi bazılarında ama aldığımız paketi açmadan kalitesini belli etti

Ozge00

Furminator yazıyordu benimkinin uzerinde. Su sarı olanlardan almıştım onceden. Bizde sorun olmadı ya ama zaten bir kere kullanıyorum haftada. Diger günler normal tarakla tariyorum. Bence cok buyuk bir sorun. Kediniz uzun tüylü mu ki?

Ozge00

Bence cok büyük bir sorun degil yazacaktım***

Akiff

Yok daha kedimizi sahiplenmedik ihtiyaçlarını alıyoruz beizimkinin üstünde sanırım furnilatorr yazıodu

Ozge00

Zaten küçükken cok dökmezler. Ben dis fırçası alip oyle taradım ilk birkaç ay alistirdim. Direkt taraktan korktu çünkü. Küçük bir seyle başlarsanız daha iyi olur.

buseekucukgol

ben eldivenle tarıyorum ama hiiiiç sevmiyor. kullandığınız tarakların linklerini atabilir misiniz
? @ozge00 bu arada ******* site hangisi

Akiff

Sanırım ******** bizde ********dan
aldık ama hiç iyi değil tarağım ucundaki demir parçaları bir büyük bir küçük biri birini tutmuyor alacaksanız sarı olan çakmalardan hiç almayın derim

Ozge00

Pet imce Adı. Benimki de bundan. Bence iyi yani kedim zaten kısa tüylü ve ben dedigim gibi haftada 1 kere tariyorum. Normalde de en fazla 2 kez taranir fazlasi onerilmez, tüyleri baya alıyor çünkü, sağlıksız tüyleri de alıyor hatta.