Kedim Çıldırdı

Kuzucansu44

Bugün kedimle bir arkadaşımın evine geldik. Arkadaşımın babası aynı zamanda kedimin veterineri. Bugün akşam aşısı olacak bu yüzden akşama kadar burada kalmamız gerekiyor. Biraz hava alsın diye dışarı çıkardım(yolda gelirken kustu) biraz yürüdü. Sonra birden delirdi, onu ilk kez böyle gördüm. Bacaklarıma saldırmaya başladı, kucağıma almak veya dokunmak istediğim zaman tısladı ve çizdi. Eve götürmek ya da tasmasını çıkarmak istedim ama dokundurmadı. Kendini yerden yere attı, tasmadan kurtulmaya çalıştı. Çok acayip sesler çıkardı ve aşırı saldırganlaştı, eve zor götürdüm sürükleye sürükleye. Ellerim falan mahvoldu. Kedim agresif ve sinirli bir kedi bunu biliyorum ama hiç bu kadar kötü olmamıştı. Şimdi asla yanıma yaklaşmıyor ve dokunmak istediğimde tıslıyor. Neden böyle yaptı anlamadım?

3 CEVAP

Ozge00

Farklı ortamdan stres olmuş korkmustur. Veteriner harici çıkarmayın, sevmiyordur.

Ozge00

Düzelir iki güne merak etmeyin. Siz üstüne gitmeyin hic. Geçince biraz korkusu stresi yanaşır size

Kuzucansu44

Buraya daha önce geldi ama şuan saklandı. Rahat bırakıyorum zaten kapıyı çektim. Kendisi sakinleşince çıkar inşallah