Burun Temizliği?

Mericdem

Merhabalar ilk kez kedi besliyorum, oğlum daha yaklaşık 2 buçuk aylık. Burnunun arasına sürekli siyah tozlar doluyor ben de ılık suyla ıslattığım pamukla siliyorum. Sakıncası olur mu?

4 CEVAP

yusufsaygin2

Herhangi bir sakıncası olmaz.

Seymaaacaan

Çay demiyle de silebilirsiniz

buseekucukgol

sakıncası olmaz ben de siliyorum :) gözlerini, kulaklarını temizliyorum hep. eczaneden borik asit de hazırlatabilirsiniz onu kullanan veterinerler de var

Mericdem

Sanki burnunda çok küçücük noktalar çıktı gibi tahriş mi oldu acaba diye endişelendim de, yoksa sadece yapışıp kalan tozlardan mı onlar da emin olamıyorum. En iyisi veterinerin de fikrini alayım teşekkür ederim herkese ????????