Kedim Çok Değişti

Kedim baya sinirlendi 1 haftadır çiziyo bizi kuşumun kafesini devirdi baya ısırıyo hatta kanıyo ne yapsam olmadı lütfen lütfen yardim edin durduk yere kovalıyo kuşmla anlaşirken onun kafesini devirdi üstüne atladı ne yapmalıyım

5 CEVAP

Ozge00

Kediniz kac aylik?

@ozge00 5 aylık

@ozge00 5 aylıka

Ozge00

Bende hem kus hem kedi bakıyorum. Nerdeyse 1 yıl oldu ama pek alıştıkları söylenemez. Yani gayet normal bu. Bir de kedi şuan cok oyuncudur, yavru daha. Ayri tutmaktan başka yapacak pek bir şey yok. Kusu yiyemese de kesinlikle cok kotu yaralar

Kafesi yüksek bir yere koyun ulasamasin

Ozge00

Kuş çok oynamak istiyor kedimle, hatta kuyruğuna falan konmaya çalışıyor ama tabi kedim istemiyor. Bir de kus renkli ya ilgisini çekiyor o yüzden. Yemek olmasa da oyuncak gözüyle bakıyor. Yalniz bırakmayın kesinlikle ve kafesini yukarı koyun.