Yeni Doğan Yavrular

Rkandu11

Merhaba arkadaşlar. Yeni doğan bebeklerin anneleri bir kaç gündür gözükmüyor haliyle besleme ve tuvalet ihtiyaçlarını 2 saatte bir yapıyorum fakat 2 ay sonra askere gidicem, sahiplendirmem için yardımcı olur musunuz? Bilecik ve ilçelerine ayrıca Eskişehir’e getirebilirim.

5 CEVAP

buseekucukgol

soru kısmına değil de sahiplendirme kısmına koysanız daha iyi ama güncel kalmasını sağlayalım burda da. ya da sahiplendirme diye soru açsanız

Esila46

Sahibinden . Com da atabilir siniz. Orda da çok bakıyorlar

Drawhel

Instagram daki hayvan severler derneklerinin sayfalarına, kedi sahiplendirme sayfalarına atarsanız daha iyi olmaz mı?

Rkandu11

İnstagramda bir çok sahiplendirmem sayfasına mesaj attım, yayınlayanlar oldu, burda da sahiplendirmem ilanı açtım, çok teşekkür ederim sağolun

Rkandu11

Tamamdır çok teşekkür ederim sağolun