Kedim İshal

aras0

Bildiğiniz evde ishal geçirme yöntemleri neler?

6 CEVAP

Gamsem

1.su değişimi veya musluk suyu vermek
2.ani mama değişimi
3.stres
4.üşütme .bunlar basit olanlar benim başıma geldi fakat 2-3 gün içinde geçmiyor ise veterinere götürün önemli birşey olabilir ve kediniz dehidrasyon sonucu kötüleşebilir.umarım hemen geçer bol su içmesine dikkat edin

Ozge00

Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz. Ama kedi durduk yere ishal olmaz bir nedeni vardir, bazen bu ölümcül bile olabilir. Veterinere götürmek en iyisio yüzden.

aras0

Mama değiştirmedik etmedik anlamadım bende baktım geçmiyor hemen götürürüm

Ozge00

Parazit asilarini yaptırmadiysaniz belki parazittendir

aras0

  1. Karma aşısına kadar yaptırdık hekime bir sorayım en iyisi teşekkürler

Ozge00

Evet iyi olur. Önemli bir konu çünkü. Geçmiş olsun