Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Fatmaduven

Arkadaşlar kedime kısır maması önerisi alabilir miyim ?

4 CEVAP

bbeyzvv

PROPLAN RC ALMAYIN FİYATINI HAKEYMEYEN HAYVAN DRNEYİ YAPAN MAMALAR ANLAYIN ŞUNU ARTIK

acana orijen instinct
fitmin nd
mystic

sıralama bu hangiis size uygunsa onu alın

sforselin

Kedinizin yaşını ve hangi fiyat aralığında bir mama düşündüğünüzü de söylerseniz herkes daha kolay yardımcı olabilir.
Ancak ne önerilirse önerilsin kedinizdeki etkileri farklı olabilir. Küçük miktarlarda deneyerek geçiş yapmanızı tavsiye ederim.
(Bildiğiniz bi alerjisi varsa onu da yazarasanız güzel olur. )

Fatmaduven

Kedim 9 aylık civarında yani toplu olarak almayı düşünüyorum 5 kg bayatlamasını engelliye bilirsem 10 kg 200 300 arası olabilir.

biz proplan kisir kullaniyoruz gayet memnunuz paketlerin kilidi biraz dandik geliyo sadecd bana ama muhafaza edersiniz yani bi sekilde